lepestriny (lepestriny) wrote,
lepestriny
lepestriny

Ещё неизвестно, кого новая власть запишет в "провокаторы"...

"Українофобський поїзд": в Івано-Франківську тернополянина не впустили у вагон через українську мову


Приголомшливий і неприємний випадок стався сьогодні (12 листопада) на залізничному вокзалі Івано-Франківська, де російськомовні провідники потяга № 143/144 "Ворохта-Київ" через ввічливе прохання двох тернополян звертатися до них українською мовою не впустили останніх до вагона.

Про це сайт 0352.ua повідомила потерпіла тернополянка Іваненків Олександра.

"Я проводжала чоловіка на потяг до Тернополя, він дав свій квиток провідниці вагону №3 (Максимова Вікторія Олександрівна). Вона до нього звернулася російською мовою: "Ґдє ваш паспорт?"

Він сказав, що не розуміє її. Вона зверхньо і дуже нахабно, аби всі оточуючі почули, відповіла: "Как ето нє понялі? Ґдє ваш паспорт?"

Він дуже спокійно і ввічливо попросив, щоб до нього зверталися українською мовою. А вона відповіла російською, що не впустить його в поїзд.

Я звернулася до чоловіка: мовляв, покажи їй той паспорт. Однак чоловік, розуміючи, що зараз порушується законодавство, вирішив звернутися до інших працівників залізниці, 6 чоловік, і показав при свідках свій паспорт.

Тоді на місце подій прийшла російськомовна начальниця поїзда, аби з'ясувати, що сталося. Ми пояснили ситуацію. Але провідниця почала брехати, нібито мій чоловік намагався застосувати проти неї фізичну силу, хоча він весь час тримав руки в кишенях. Але начальниця поїзда вихопила наші квитки зі словами, що нас у вагон не впустить.

Я звернулася до одного із франківських працівників залізниці (його особа встановлюється), аби дізнатися, чому провідниця потяга не бажає послуговуватися українською, на що він відповів жахливу разу: "То хай він її заріже".

"Навіщо ви говорите такі дурні речі. Навіщо ви провокуєте конфлікт?",-поцікавилася я у нього.

До яких лише цинічних вивертів, провокацій та маніпуляцій не вдаються працівники "Укрзалізниці", аби приховати своє зневажливе ставлення до пасажирів і власний непрофесіоналізм.

"А чому ви не поважаєте українську мову? Чому ви на боці путінської Росії?",- запитала я у провідниці вагону №3.

"Патаму што я раділась в Росії і наф...г мнє ета украінская речь",- дослівно наводжу її відповідь.

Ми залишилися на вулиці, без житла, без коштів. Тому ми звернулися до поліції. Написали заяви. Вони мають розібратися у ситуації й притягти до відповідальності провокаторов...

https://www.0352.ua/news/2571262/ukrainofobskij-poizd-v-ivano-frankivsku-ternopolanina-ne-vpustili-u-vagon-cerez-ukrainsku-movu
Tags: хунвейбины
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments