lepestriny (lepestriny) wrote,
lepestriny
lepestriny

Ночью это вообще свирепая жесть, наверное.

Бойовий бумеранг. Нова зброя солдата на полі бою - боєприпас PHOLOS

«Ця унікальна зброя змінить тактику бойових дій. Вона дає нові можливості солдату». Про це мені заявили представники чеської компанії Сzech Defence Systems на виставці озброєнь у Польщі "Кельце 2018", де компанія вперше представила сімейство баражучих керованих боєприпасів. Вони розроблені для персонального застосування солдатом - як вдень такі вночі. Боєприпаси мають назву PHOLOS. На виставці було представлено керовані баражуючі боєприпаси PHOLOS I та PHOLOS ll. Найменший - PHOLOS І - позиціонується як розумна антиснайперська граната, з вагою меншою, ніж штатна граната. Проте з унікальною можливістю знищити ціль атакою згори, зона враження - до 15 метрів, час баражування 5 хвилин.
Більш потужний PHOLOS ІІ розроблений для знищення броньованих та інших захищених цілей, вага - в межах 4 кг, маса бойової частини - до 1 кг, час перебування у повітрі - 25 хвилин , швидкість горизонтальна - до 50 миль на годину.


А если ещё и это приспособят летать и выцеливать, то я даже не знаю...

Киевская научно-производственная фирма «Адрон» на выставке «Зброя та безпека 2018» представила новую линейку термобарических боеприпасов собственной разработки
ПФ "Адрон". Термобарический взрыв
Tags: хунвейбины
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 54 comments

Recent Posts from This Journal